2022/68
To engelske vinkølere af mahogni og lysere træsort, greb og beslag af messing, en med indsats af messing. 19. årh. H. 34–35. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Revner i træet.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. maj 2020
Vurdering
Hammerslag
15 bud