1820/1724
The Lord Watch
Dobbeltkapslet lommeur af 14 kt. guld, hvidemaljeret skive med små sekunder, støvkapsel af guld nr. 211312. Vægt ca. 103 gr. Diam. 5,3. Forgyldt kæde medfølger.
Mindre brugsslitage. Få minimale hårrevner på skive. Uret er gangbart, men der garanteres ikke for funktionaliteten.
Varia, 17. maj 2018
Vurdering
Hammerslag
13 bud