1931/​36

Bænk af grønpatineret jern, hynde betrukket med lyst møbelstof. 20.-21. årh. L. 140.

Brugsslitage.

Ældre malerier og møbler, 29. juli 2019

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.550 DKK

1.550 DKK
1.500 DKK