2417/235
To mindre og to større snapseglas med emaljedekoration. Nordeuropa, 19. årh.s anden halvdel. H. 9–10,5 cm. (4)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 22. april 2024
Vurdering
Hammerslag
14 bud