2204/​864

“Monolit”. Standerlampe med stel af messing og teak. Udført hos Fog & Mørup. H. inkl. skærm 164.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Gulnet skærm med folder og buler. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Moderne kunst og design, 25. januar 2022

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag