2204/864
“Monolit”. Standerlampe med stel af messing og teak. Udført hos Fog & Mørup. H. inkl. skærm 164.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Gulnet skærm med folder og buler. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 25. januar 2022
Vurdering
Hammerslag