2124/​9315

Hermès

“Charniere Savana Dance” Armring af forgyldt metal prydet med printet hvid, blå og lyserød emalje. B. ca. 22 mm. Diam. ca. 5,8 cm.

Fremstår med minimale alders- og brugsspor.

Fashion, 16. juni 2021

Vur­dering

3.000–4.000 kr

Hammerslag

2.800 kr

294964 2.800 kr