2124/9315
“Charniere Savana Dance” Armring af forgyldt metal prydet med printet hvid, blå og lyserød emalje. B. ca. 22 mm. Diam. ca. 5,8 cm.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor.
Fashion, 16. juni 2021
Vurdering
Hammerslag