2437/738
William Anthony (f. Monmouth 1934)
“The poet Wolfram”, 1995. Sign. og dateret. Med titel på bagsiden. Byant på papir. Lysmål 22×12.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 10. september 2024
Vurdering
Hammerslag