Kurt Trampedach (f. Hillerød 1943, d. Sare, Frankrig 2013)
Portræt. Sign. Trampedach 82. Mixed media på papir. 40×38.
Proveniens: Galerie Asbæk, København (label på bagsiden).
Undersøgt i ramme. Mindre tegnestiftshuller i hjørnerne. Herudover god stand.
805323 | ||
1086800 |