2004/274
24 Tekno Falck udrykningskøretøjer af bemalet blik. (24)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker. Enkelte dele mangler. Flere med skader.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020
Vurdering
Hammerslag