12022/161
Axel P. Jensen (f. Kerteminde 1885, d. Virum 1972)
Landskab. Sign. Axel P. Jensen. Olie på lærred. 50×74.
Original stand.
Kunst, antikviteter & design, 28. maj 2020
Vurdering
Hammerslag