2427/5285
Italien, Michelangelo Buonarrotis 88 års fødselsdag, galvanoplastisk kopi formentlig fra 19. århundrede, forgyldt Ae, 35 mm, 21,10 g.
Vurdering
Hammerslag
107749 | ||
1158945 |