2439/​861

Kjell Engmann

Søhest. Sign. Kjell Engmann. Skulptur af indfarvet glas. Udført hos Kosta Boda, ed. 100. H. 28.

Let slitage under bund, ellers intet at bemærke.

Moderne kunst og design, 24. september 2024

Vur­dering

4.000–5.000 DKK

Hammerslag

3.400 DKK

3.400 DKK
3.200 DKK
3.000 DKK