2144/​842

Gyngehest af patineret bøg. Etiket fra Thorngreen Legetøjshuset. H. 49. L. 76.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Revner i træet. Finérskader.

Moderne kunst og design, 2. november 2021

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag