2144/842
Gyngehest af patineret bøg. Etiket fra Thorngreen Legetøjshuset. H. 49. L. 76.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Revner i træet. Finérskader.
Moderne kunst og design, 2. november 2021
Vurdering
Hammerslag