903/251
Et par store franske stager af forgyldt bronze. Louis XVI stil, 19. årh.s midte. H. 32. (2)
. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Antikker, møbler, kunsthåndværk, tæpper og bøger, 22. september 2021
Vurdering
Hammerslag