1950/​116

Almue armstol af bemalet fyrretræ, sæde betrukket med søgræs. 19. årh.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Løs i samlingerne.

Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag