2433/858
Dansk snedkermester
Fritstående skrivebord af elm. Front med to skuffer. Skuffefronter af elmerod. H. 75. L. 128. B. 71.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak.
Auktion
Moderne kunst og design, 13. august 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
8 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||