873/142
Et par franske empire stager af forgyldt bronze hver med palmetter og ornamentik, hvælvede fodstykker. 19. årh.s begyndelse. H. 28. (2)
Møbler, varia & tæpper, 20. september 2017
Vurdering
Hammerslag