2006/885
Dansk design
Pendel med skærme af messingcoated og orangelakeret metal. Udført og mærket hos Lyfa. Diam. 32.
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 4. februar 2020
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt