2426/​18

En samling monteringer af patineret og forgyldt bronze. Bestående af 14 dele. 19. årh. H. 8–14. B. 6–21. (14)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Enkel montering med afslag.

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag