2142/9238
“City” taske af sort læder med gyldne beslag, en udvendig lynlås lomme, to hanke, aftagelig strop, et lynlås rum med tre indvendige lommer og sort stof for. Spejl medfølger. H. 23 x B. 38 x D. 12 cm.
Original dustbag medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Slitage på syninger på hanke og diverse ridser på læder. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 20. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
20 bud