2045/38
Fransk Napoleon III spejl af jern, støbt med søjler, bladværk og kvindeherme. 19. årh. H. 92. B. 66.
Brugsslitage. Rustpletter.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag