2045/​38

Fransk Napoleon III spejl af jern, støbt med søjler, bladværk og kvindeherme. 19. årh. H. 92. B. 66.

Brugsslitage. Rustpletter.

Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag