2442/948
Mogens Koch (f. Frederiksberg 1898, d. København 1992)
Et par skabe af massiv Oregon pine. Front med to låger. To tilhørende sokler medfølger. Udført og mærket hos Rud. Rasmussen Snedkerier. H./B. 76. D. 36. Sokkel: H: 5. (4)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
2 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
1068558 | ||
920784 |