2040/388
Et par dobbeltvæglampetter af forgyldt bronze. Louis XVI form, 20. årh. H. 50. B. 25. D. 14. (2).
Almindelige håndteringstegn.
Ældre malerier, møbler og varia, 28. september 2020
Vurdering
Hammerslag