2050/8506
Fiodorovski Tsars Cathedral in Tsarskoe Selo. 20. årh. Folio. Rigt illustreret. 79 s. Orig. papirbind. Vedlagt en kvittering på 25 rubler, underskrevet af katedralens kirkepræsident i faksimile.
Mangler smudsomslag. Ryggen slidt.
Russisk tema, 7. december 2020
Vurdering
Hammerslag
23 bud