2203/732
Michael D'Aguilar (f. 1924, d. 2011)
“En été sur la plage”. Om sommeren på standen. Sign. M D'Aguilar. Olie på lærred monteret på plade. 51×61.
Retoucheringer.
Moderne kunst og design, 18. januar 2022
Vurdering
Hammerslag
43 bud