12048/​54

Ubekendt kunstner, 20.årh.

Færøske huse, Velbesta 1968. Sign. Juhl. Olie på lærred. 57×67. Indrammet.

Sælger oplyser

Kunst, antikviteter & design, 26. november 2020

Vur­dering

2.000–3.000 kr.

Hammerslag