12048/54
Ubekendt kunstner, 20.årh.
Færøske huse, Velbesta 1968. Sign. Juhl. Olie på lærred. 57×67. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 26. november 2020
Vurdering
Hammerslag