2006/279
Et par stager af forgyldt bronze. Louis XVI form. H. 27 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
25 bud