12027/211
Skibsbriks af mahogni med to skufffer med messinggreb. 20. årh. H. 36. L. 200. D. 90.
Nogle dybe ridser på pladen under madrassen.
Kunst, antikviteter & design, 2. juli 2020
Vurdering
Hammerslag