12114/223
Frank Rubin (f. Frederiksberg 1918, d. København 1990)
Komposition. Sign. Rubin. Litografi i farver nr. 149/180. Bladmål 76×56. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 8. april 2021
Vurdering
Hammerslag