2149/9036
Chatelaine af forgyldt messing. England eller Frankrig, ca. 1770. L. 13,5 cm.
Proveniens: Privat samling
Fremstår med alders- og brugsslitage. Et led med påsat stykke kæde.
En privat samling lommeure, 6. december 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud