2414/84
Kinesisk rivesten af jade med stand af træ. Vægt ca. 208 g. 20. årh. L. 11. B. 6.
Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. april 2024
Vurdering
Hammerslag