2414/5
Stor fransk havekrukke af terracotta. 20. årh. H. 62. Diam. 75.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Revne på foden.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. april 2024
Vurdering
Hammerslag