2414/​5

Stor fransk havekrukke af terracotta. 20. årh. H. 62. Diam. 75.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Revne på foden.

Ældre malerier, møbler og varia, 1. april 2024

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

3.000 DKK