12142/32
Et par Franske Belle Epoque lysestager af forgyldt metal på rund base af marmor, 19. årh. H. 32 cm. (2)
Fremstår med patina alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 21. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
11 bud