11947/22
Forgyldt ramme af træ og gesso, profileret kant prydet med perlestav. 19. årh. Lysmål 40×62. Rammemål 62×84.
Aldersrelateret brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 21. november 2019
Vurdering
Hammerslag