11947/​22

Forgyldt ramme af træ og gesso, profileret kant prydet med perlestav. 19. årh. Lysmål 40×62. Rammemål 62×84.

Aldersrelateret brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 21. november 2019

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

420 DKK

420 DKK
400 DKK