911/339
Et par franske Louis XVI casoletter af forgyldt bronze og hvid marmor, støbt med satyr masker, blomster guirlander. 18. årh. slutning. H. 26. (2)
Møbler, ure, sølv, bronze, porcelæn og tæpper, 30. november 2022
Vurdering
Hammerslag