2439/1616
Lille ovalt pembroke table af mahogni med lister af satinwood, spolehjul og sabots af messing. 18. årh.s slutning.
Dette emne handles i fuldmoms
Ridser og mærker. Brugsslitage. Falmet.
Fra
i
Vurdering