2439/1615
Et par danske régence lampetspejle af forgyldt træ hver med en lysarm af messing, facetslebet spejlglas. 18. årh. H. 71. B. 24. (2)
Dette emne handles i fuldmoms
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
33 bud