1639/902
Ubekendt billedhugger, 20.-21. årh.
Objekt. Sign. PGA, 1/1 02. Skulptur af bronze på base af sort sten. H. 4. L. 15. B. 9,5.
Moderne kunst og design (udskudt), 30. september 2016
Vurdering
Hammerslag
20 bud