2008/376
Skuldermonteret dåhjort, Dama dama, plade af bejdset egetræ udskåret med egeløv. H. 152.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. februar 2020
Vurdering
Hammerslag