2111/372
Kinesisk vaskestand af hardwood med vaskefad af messing. Sen Qing, 19. årh.s slutning. Diam. 71.
Brugsslitage. Bordet er godt stabilt.
Ældre malerier, møbler og varia, 15. marts 2021
Vurdering
Hammerslag