891/​257

Louis XVI prismekrone af forgyldt messing og metal behængt med prismer i kæder. 18. årh.s slutning. H. 95. Diam. 82.

Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk

Møbler, tæpper og varia, 27. november 2019

Vur­dering

50.000 DKK

Hammerslag