2142/202
Dansk maler, 19. årh.
En stråtækt gård ved en kirke. Usigneret. Olie på malepap. 17×22,5.
Retoucheringer. Trænger til rensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag