895/​84

Paul Fischer (f. København 1860, d. Gentofte 1934)

Badepiger på stranden. Sign. Paul Fischer. Olie på lærred. 48×58.

Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: fine-art@bruun-rasmussen.dk

Malerier, 9. juni 2020

Vur­dering

50.000–60.000 kr.

Hammerslag

60.000 kr.