2312/238
Et par lysestager af tin, glatte stammer på firsidede fodstykker. 19. årh. H. 19,5. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre skævheder og bule.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. marts 2023
Vurdering
Hammerslag