2443/​69

Kinesisk bord af sortlakkeret træ, den ene side med fire skuffer. 20. årh. H. 49. L. 175,5. B. 76.

Fremstår med alders- og brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?