884/609
Allan Otte (f. Aars 1978)
“Kødet blev jord”. Sign. på bagsiden Allan Otte 2010. Akryl på MDF-plade. 100×162. Uindrammet.
Proveniens: Galleri Tom Christoffersen, København.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og foto, 5. marts 2019
Vurdering
Hammerslag