2102/837
Ubekendt kunstner, 20. årh.
Konkylie af flerfavet glas. Usigneret. H. 22. L. 40.
Dette emne handles i fuldmoms
Moderne kunst og design, 12. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
20 bud