Kaspar Bonnén (f. København 1968)
Uden titel, 2005. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 115×115.
Udstillet: “Kaspar Bonnén - Everything Changes”, ARoS Aarhus Kunstmuseum, 25. august - 25. november 2012. Proveniens: Galleri Christina Wilson, København.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og foto, 3. marts 2020